Лондон продовжить надавати технічну підтримку армії України і вважає важливим запобігти її розвалу - міністр
У Лондоні вважають важливим підтримувати українську армію, щоб допомогти їй уникнути колапсу, заявив у вівторок глава британського МЗС Філіп Хаммонд.
"В українського конфлікту немає військового вирішення, однак ми не можемо допустити колапсу українських збройних сил", - заявив він під час виступу в парламенту.
Міністр зазначив, що в рамках НАТО Великобританія продовжить надавати технічну підтримку українським військовим.
Розповідаючи про відносини з РФ, Ф. Хаммонд наголосив, що "Лондон погодиться послабити тиск на Москву, коли з'являться факти, що чітко вказують на те, що вона змінила своє ставлення до подій в Україні".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС
19:13, 13.01.2026
Глави МЗС України та Норвегії обговорили перспективи проєктів української оборонної промисловості
08:30, 13.01.2026
Сибіга: Україна розраховує на рішучі дії союзників щодо посилення підтримки України та тиску на Москву
21:56, 12.01.2026
Кабмін розробить програму підтримки для людей, що працюють в ремонтних бригадах - Зеленський
20:56, 12.01.2026
МЗС Литви викликало представника Росії для протесту через атаку на Україну балістичною ракетою "Орєшнік"
18:26, 12.01.2026
ОСТАННЄ
Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому
18:17, 13.01.2026
Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці
17:55, 13.01.2026
Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи
17:47, 13.01.2026
Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів
16:42, 13.01.2026
На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ