Україна має отримати безвізовий режим з країнами ЄС, аналогічний наявному всередині ЄС - Яценюк
Для громадян України правовий формат безвізового режиму з країнами ЄС має бути таким самим, як і для жителів країн-членів ЄС, вважає прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.
"Не можу не сказати про питання виконання Угоди з ЄС щодо лібералізації візового режиму. У минулому році, незважаючи на фінансову складність, ми придбали необхідну кількість терміналів - 606 терміналів з видачі біометричних паспортів", - нагадав А.Яценюк на засіданні Національної ради реформ у понеділок у Києві.
"Четвертого числа (лютого - ІФ) приїжджає місія ЄС щодо аналізу виконання нами всіх стадій щодо безвізового режиму. Ми очікуємо, що Україна отримає не просто позитивний сигнал, а все-таки Україна отримає такий же правовий режим щодо безвізових поїздок українських громадян до країн-членів ЄС, який існує сьогодні для європейських громадян", - додав голова українського уряду.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року
20:18, 19.12.2025
Кабмін ухвалив переговорні позиції щодо вступу в ЄС за Кластерами 4 і 5
17:02, 19.12.2025
Рішення ЄС про EUR90 млрд є перемогою для України — Зеленський
14:46, 19.12.2025
Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи
11:20, 19.12.2025
Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України
10:23, 19.12.2025
ОСТАННЄ
США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо
19:27, 19.12.2025
Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія
22:00, 18.12.2025
Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру
20:33, 18.12.2025
Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія
20:08, 18.12.2025
Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва