ЄС має взяти за приклад рішення ВР України й визнати "ДНР"/"ЛНР" терористичними організаціями, вважає глава МЗС Литви
Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус вважає, що Європейський Союз, як і Верховна Рада України, має визнати "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями.
"Слушний час назвати речі своїми іменами, - Українська Рада назвала "ДНР"/"ЛНР" терористичними організаціями. ЄС має наслідувати їх приклад", - написав Л.Лінкявічус у своєму Твіттер у вівторок удень.
Як повідомлялося, Верховна Рада 27 січня схвалила заяву про визнання Росії країною-агресором і закликає парламенти іноземних держав, міжнародні організації також визнати РФ країною-агресором, посилити тиск на неї, а "ДНР" і "ЛНР" визнати терористичними організаціями.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Голова МЗС Литви закликав до повної ізоляції Росії у відповідь на удар балістичною ракетою по газосховищу на Львівщині
13:51, 09.01.2026
МЗС Литви про "напад" на резиденцію Путіна: очільник Кремля має на меті саботувати досягнення України і США у Флориді
01:17, 30.12.2025
Єврокомісія завершила логістичну операцію з передачі Україні теплової електростанції з Литви
17:48, 22.12.2025
Найбільша в історії ЄС логістична операція: Єврокомісія повністю перемістила з Литви до України теплову електростанцію
13:56, 22.12.2025
У Києві за допомоги Латвії відкриється другий Мілітарі Хаб - Кличко після зустрічі з мером Риги
14:00, 12.12.2025
ОСТАННЄ
Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики
18:26, 09.01.2026
Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"
17:14, 08.01.2026
Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час
13:40, 08.01.2026
Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський
11:57, 08.01.2026
Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни