Київ вимагатиме від Москви виконання порушених раніше РФ міжнародних конвенцій, аж до звернення в арбітраж
Росія порушила цілу низку міжнародних конвенцій, і Україна вимагатиме від Росії їх виконання, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.
"Перші консультації - щодо фінансування тероризму. Але це не єдина конвенція, яку порушувала і порушує Російська Федерація. Жодне порушення Російської Федерації без відповіді не залишиться", - сказав він на прес-конференції в Києві.
П.Клімкін пояснив, що в міжнародних конвенціях, які порушила РФ, прописано механізм фіксації порушень, а також повернення сторін до виконання положень документів.
Відповідальність встановлює або арбітраж, або міжнародний суд залежно від конвенції.
П.Клімкін повідомив, що для звернення до міжнародних інстанцій необхідно пройти першу інстанцію - консультації.
"Після цього, якщо консультації нічим не закінчаться, ми підемо далі", - сказав міністр.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У найхолодніший місяць зими середня вартість опалення в Києві становила 27,6 грн за 1 кв. м – КМДА
13:23, 14.03.2025
Нова глава МЗС Австрії прибула до Києва
09:08, 14.03.2025
Суд зобов’язав Мінкульт передати костел парафії: ухвалено остаточне рішення
03:17, 14.03.2025
Рішення про можливі зміни в роботі транспорту під час тривоги мають доопрацювати до наступного засідання Ради оборони Києва
13:49, 12.03.2025
Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції
21:06, 10.03.2025
ОСТАННЄ
Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя
21:49, 14.03.2025
ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський
20:42, 14.03.2025
Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський
20:40, 14.03.2025
Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя
16:15, 14.03.2025
Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко