Київ зможе відновити контроль на Донбасі, щойно буде виконано Мінський протокол і російські війська залишать територію України - прем'єр
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє: що швидше будуть виконані Мінські домовленості і російські війська залишать Донбас, то швидше українська влада зможе відновити контроль над своїми регіонами і впоратися з гуманітарною катастрофою.
"Ситуація дуже складна в Луганській і Донецькій област ях, оскільки терористи зробили заручниками тих людей, які там мешкають. І щойно буде виконаний Мінський протокол, російські військові й терористи залишать територію, ми зможемо відновити контроль над відповідними територіями і, відповідно, люди не страждатимуть", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.
А.Яценюк наголосив, що гуманітарна катастрофа на не контрольованих українською владою територіях пов'язана тільки з тим, що "Росія не виконує Мінський протокол, у нас немає доступу до територій, і там порядкують російські терористи".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Києві під час ракетної атаки пошкоджені склад, бізнес-центр та автомобілі
13:14, 06.04.2025
В офісному центрі в Оболонському районі сталася пожежа через ракетний удар – Кличко
07:46, 06.04.2025
У трьох районах Києва зафіксовано пожежі через ракетну атаку та є постраждалі – Кличко
05:48, 06.04.2025
У найближчу годину з утриманням до кінця суботи в Києві та області очікується гроза
14:37, 05.04.2025
В Деснянському районі Києва стався вибух, загинули двоє людей
13:58, 03.04.2025
ОСТАННЄ
На Раді асоціації Україна-ЄС 9 квітня обговорять Угоду про асоціацію, відновлення та реформи в Україні
17:19, 06.04.2025
Зеленський доручив активізувати контакти з партнерами щодо ППО, насамперед з США
16:29, 06.04.2025
Порошенко передав партію техніки для десяти бригад ТрО, які воюють на різних ділянках фронту
14:12, 06.04.2025
Порошенко: Україні потрібні національна єдність у владі, компетентна і професійна переговорна делегація
15:58, 05.04.2025
До відома: про позачергове засідання Київської міської ради 8 квітня