У МВС України називають високою ймовірність вторгнення російських військ
У Міністерстві внутрішніх справ України зазначають, що ймовірність чергового вторгнення військ Російської Федерації на територію України залишається досить високою.
"Що стосується дати (можливого збройного вторгнення – 16 листопада - ІФ), яку обговорюють журналісти, скажу так: …безумовно, ми можемо підтвердити, що ймовірність чергового вторгнення залишається достатньо високою, і ми маємо бути до цього готові", - сказав радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк на брифінгу в Києві в четвер.
При цьому він наголосив, що вторгнення військ РФ відбувається протягом уже тривалого часу і не припиняється.
"Наступ можливий. Я не прив'язувався б до дати, оскільки вторгнення військ РФ не припиняється... і триватиме у будь-який момент", - зазначив радник глави МВС.
На його переконання, активізація російських підрозділів на українсько-російському кордоні, зокрема скупчення важкої техніки та ППО, "свідчить про те, що може бути вторгнення у будь-який момент". З.Шкіряк вважає, що це є "шантажем та залякуванням".
"Ми здатні сьогодні звільнити нашу територію від терористичних банд. Сьогодні наше головне завдання - зміцнювати лінію оборони та підтягувати підрозділи і бути готовими не лише до оборони, а й до наступу", - наголосив він.
Радник міністра також зазначив, що українська сторона продовжує зміцнювати лінію оборони.
"Триває облаштування та спорудження лінії оборони. Сьогодні в цьому є дуже сильні об'єктивні зміни", - наголосив З.Шкіряк.
Він також нагадав, що лише за останній тиждень Міністерство оборони України підписало контрактів на постачання важкої техніки та озброєння на суму 1 млрд грн.
"Це вже найближчим часом буде на передовій. Уся ця техніка та зброя стоятиме на захисті України", - сказав радник глави МВС.