Україна поки що не розглядає можливості відключення від газу непідконтрольних їй територій на сході країни
Україна поки що не розглядає можливість відключення від газу непідконтрольних їй територій на сході країни, повідомив віце-прем'єр Володимир Гройсман.
"Ні, таких ініціатив поки що не було щодо перекриття газу. Я думаю, що так питання наразі не розглядають", - сказав він на брифінгу в Києві в понеділок за підсумками чергового засідання антикризового енергетичного штабу.
Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан заявив, що райони Донецької і Луганської областей, контрольовані незаконними збройними формуваннями, для отримання тепла і газу в осінньо-зимовий період мають розраховуватися за спожиті енергоресурси. За його словами, в іншому разі можливе обмеження подачі енергоресурсів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна та Китай провели політичні консультації, зокрема оговорили зусилля щодо досягнення миру - МЗС
18:27, 18.12.2025
Зеленський: Партнери з ЄС проінформували, що рішення про фіндопомогу може бути прийняте до кінця року
15:40, 18.12.2025
Американська торговельна палата заявляє про загрози морському транспорту України
13:48, 18.12.2025
Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир
20:33, 17.12.2025
Велика Британія перекаже GBP2,5 млрд готівки від продажу "Челсі" до фонду України – ЗМІ
15:10, 17.12.2025
ОСТАННЄ
Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія
22:00, 18.12.2025
Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру
20:33, 18.12.2025
Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія
20:08, 18.12.2025
Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва
10:45, 18.12.2025
Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей