Путін у розмові з Порошенком підтверджує готовність Москви сприяти мирному врегулюванню ситуації в Україні
Президенти Росії та України Володимир Путін і Петро Порошенко відзначили важливість забезпечення сталого режиму припинення вогню на південному сході України.
Прес-служба Кремля повідомила у вівторок, що відбулася телефонна розмова В.Путіна та П.Порошенка, під час якої "було акцентовано важливість забезпечення сторонами внутрішньоукраїнського конфлікту сталого режиму припинення вогню на південному сході країни".
"В.Путін підтвердив готовність Російської Федерації і надалі сприяти мирному врегулюванню кризи", - йдеться в повідомленні.
У ньому зазначено також, що "відбувся обмін думками з актуальних тем економічного співробітництва. Домовлено продовжити роботу на різних рівнях із вирішення питань, що виникли в контексті підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна працюватиме над наближенням зустрічі на рівні лідерів з США - Зеленський
21:37, 09.12.2025
Глави МЗС України та Італії обговорили мирні зусилля та подальші кроки на підтримку України
20:08, 09.12.2025
Зеленський подякував премʼєру Канади за внесок в програму PURL
19:41, 09.12.2025
Зеленський повідомив Рютте, Кошту та фон дер Ляєн про результати перемовин зі США
00:25, 09.12.2025
Трамп, про розмову Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва щодо мирного плану заявив, що спецпосланець США "має продати Україну Росії" як частину переговорів
08:21, 26.11.2025
ОСТАННЄ
У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави
20:20, 09.12.2025
Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project
19:23, 09.12.2025
У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко
15:20, 09.12.2025
Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії
19:53, 06.12.2025
Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони