Київ планує затвердити Нацплан з імплементації Угоди про асоціацію з ЄС і переорієнтувати держапарат на ці цілі до кінця вересня
Кабінет Міністрів України розраховує до кінця вересня 2014 року повністю переорієнтувати державний апарат на виконання Угоди про асоціацію з Європейським союзом як головної задачі.
Відповідна мета стоїть у плані дій Кабміну "Відновлення країни" у розділі "Європейська інтеграція", оприлюдненому в середу на сайті уряду.
Також в уряді очікують, що Угоду про асоціацію з ЄС буде ратифіковано до кінця вересня.
До того ж терміну очікується затвердження Національного плану імплементації Угоди про асоціацію з ЄС.
Водночас Кабмін України розраховує до кінця 2014 року створити двосторонні робочі органи українських міністерств із відповідними відомствами Європейської Комісії з метою імплементації Угоди.
Також в цілях українського уряду до кінця року визначено виготовлення біометричних паспортів для безвізових поїздок громадян України до ЄС.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ЄС може створити новий військовий альянс з Україною і без США – ЗМІ
20:44, 19.01.2026
Фон дер Ляєн заявила про єдність європейських лідерів у захисті суверенітету Гренландії та Данії
08:14, 19.01.2026
ЄС розглядає можливість запровадження тарифів проти США на суму EUR93 млрд - ЗМІ
00:32, 19.01.2026
Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду
22:36, 18.01.2026
Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"
20:12, 18.01.2026
ОСТАННЄ
Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі
12:18, 20.01.2026
"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції
17:54, 19.01.2026
Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом
14:36, 19.01.2026
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні