Мінсоцполітики надасть російському вантажу статусу гуманітарного у разі отримання від МКЧХ необхідних документів - міністр
Уряд готовий організаційно допомогти Червоному Хресту з доставкою російського "гуманітарного конвою" в пункти призначення, заявляє міністр соціальної політики України Людмила Денісова.
"Якщо Росія справді хоче допомогти жителям Донецької та Луганської областей, вона має передати вантаж Червоному Хресту. Цій організації уряд готовий надати всю необхідну допомогу. Зокрема Міністерство соціальної політики у разі отримання від Червоного Хреста відповідних документів у терміновому порядку розгляне питання надання цьому вантажу статусу гуманітарного... Але для цього Росія має передати вантаж Червоному Хресту на кордоні з Україною", - передає слова Л.Денісової прес-служба Мінсоцполітики.
Л.Денісова також зазначила, що Кабмін регулярно доправляє до зони АТО продовольство й товари першої необхідності.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго
19:06, 26.12.2025
Росії довелося відкласти плани збільшення виробництва і експорту ЗПГ через санкції - ЗМІ
00:40, 26.12.2025
Сенатори США засудили вбивства мирних жителів України, вчинені під час Різдва
23:05, 25.12.2025
Кабмін продовжив заборону на імпорт російських товарів на 2026 рік
14:04, 25.12.2025
Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ
03:11, 25.12.2025
ОСТАННЄ
Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська
19:37, 26.12.2025
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська
17:39, 26.12.2025
"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції
17:25, 26.12.2025
Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах