Політика

Уряд України і Єврокомісія в середині травня проведуть засідання із виконання Угоди про асоціацію - Дещиця

Кабінет міністрів України і Європейська комісія в середині травня проведуть спільне засідання з питань імплементації Угоди про асоціацію.

"На середину травня ми плануємо візит до Брюсселя, де відбудеться спільне засідання уряду України та колегії Єврокомісії", - розповів в.о. міністра закордонних справ Андрій Дещиця в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він додав, що це буде зустріч, присвячена питанням імплементації Угоди про асоціацію, створення умов для повноцінного виконання цього документа.

Як повідомлялося, 21 березня Україна і Євросоюз підписали політичну частину Угоди про асоціацію. Економічну частину, що передбачає створення зони вільної торгівлі з ЄС, заплановано підписати після президентських виборів Україні.

Повний текст інтерв'ю буде оприлюднено у відкритому доступі на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ