ВР прийняла відставку в. о. міністра оборони Тенюха у зв'язку з його заявою - 228 голосів
Верховна Рада України прийняла відставку Ігоря Тенюха з посади в. о. міністра оборони.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за відповідне рішення з другої спроби проголосували 228 народних депутатів України.
Раніше, виступаючи з трибуни парламенту, І.Тенюх заявив: "Я, виконувач обов'язків міністра оборони України адмірал Тенюх, подаю у відставку".
Водночас він відкинув звинувачення на свою адресу про те, що він своєчасно не віддавав наказів військовим підрозділам у Криму.
За словами І.Тенюха, 3 березня він дав наказ військовослужбовцям, які перебувають у Криму, застосовувати зброю відповідно до статуту. Повторний наказ використовувати зброю був після вбивства в Сімферополі прапорщика ЗСУ.
І.Тенюх наголосив, що вся інформація про несвоєчасну подачу наказів, яку проти нього поширено у ЗМІ, не відповідає дійсності.
Він додав, що ніколи не тримався за посади. "Я за своє місце ніколи не тримався і не збираюся триматися", - наголосив І.Тенюх.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду
22:36, 18.01.2026
Трамп оголосив про формування "Ради миру" та перехід до наступної фази мирного плану для Гази
03:04, 16.01.2026
Рада ратифікувала договір з ЄК та державами-членами ЄС про спільні закупівлі заходів медичного захисту
17:54, 15.01.2026
Рада з другої спроби викликала Калмикову для доповіді з питання бронювань у НВМК
12:14, 15.01.2026
Рада не змогла викликати міністра ветеранів Калмикову і директора НВМК Пронюткіна
11:40, 15.01.2026
ОСТАННЄ
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський