Ярема і Тенюх за дорученням Яценюка терміново вилетіли в Крим для недопущення військового конфлікту
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив першому віце-прем'єру Віталію Яремі та в. о. міністра оборони Ігорю Тенюху терміново вилетіти до Криму для запобігання ескалації конфлікту, повідомив міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак.
"Тільки що на засіданні уряду прем'єр-міністр Арсеній Яценюк дав доручення першому віце-прем'єру Яремі та Тенюху терміново вилетіти в Крим для врегулювання ситуації та недопущення її переходу у військовий конфлікт", - заявив журналістам О.Семерак у вівторок.
Він повідомив, що зазначені члени уряду вже виїхали.
Також, за словами О.Семерака, Кабінет Міністрів України має намір сформувати для вирішення конфлікту ширшу групу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Бійці ГУР МО спалили ворожі засоби ППО та інші цілі в окупованому Криму
15:08, 26.12.2025
До українських вишів з окупованого Криму вступає майже на 90% менше дітей, ніж до вторгнення, - представниця президента в АРК
17:40, 17.12.2025
Зеленський: У нас зараз немає сил і достатньої підтримки, щоб повернути наш український Крим, а США не бачать нас в НАТО
21:20, 09.12.2025
Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари
09:34, 05.12.2025
ГУР: Бійці "Примар" знищили ворожий винищувач МіГ-29 у Криму
16:28, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський