З'їзд "Батьківщини" відбудеться після повернення до Києва Тимошенко - депутат
Виконувач обов'язків голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв заявляє, що з'їзд партії відбудеться після того, як лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко після реабілітації повернеться в Україну.
"Що стосується з'їзду, він буде тоді, коли Юлія Володимирівна повернеться з лікування, реабілітації. Я думаю, що це ще 7-9 днів і після цього буде визначено дату проведення з'їзду", - сказав С.Соболєв журналістам у четвер у Києві.
С.Соболєв також зазначив , що вибори президента мають відбутися 25 травня. "Ті, хто пропонують перенести вибори на осінь, працюють на агресора, на Російську Федерацію. Тому вибори мають відбутися якомога швидше і найближча дата - це 25 травня", - сказав С.Соболєв.
Як повідомлялося , Ю.Тимошенко проходить лікування в німецькій клініці "Шаріте".
Як повідомлялося, 22 лютого Верховна Рада призначила дострокові вибори президента на 25 травня 2014 року.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко
12:54, 02.12.2025
"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту
20:26, 25.11.2025
Партії "Батьківщина" та "Євросолідарність" закликають до відставки Кабміну і формування коаліційного уряду
13:26, 18.11.2025
"Батьківщина" зареєструє у Раді альтернативний президентському законопроєкт щодо посилення повноважень НАБУ та САП
16:47, 28.07.2025
Лідер "Батьківщини" Тимошенко назвала світлим днем в Раді обмеження незалежності НАБУ/САП
14:25, 22.07.2025
ОСТАННЄ
Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС
19:13, 13.01.2026
Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому
18:17, 13.01.2026
Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці
17:55, 13.01.2026
Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи
17:47, 13.01.2026
Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів