Турчинов скасував указ Януковича про механізми передання місцевим органам влади повноважень центральних органів
Виконувач обов'язків президента, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав указ №258/2014 про визнання нечинним указу №307 "Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території" від 24 травня 2013 року.
Як повідомляється на сайті в. о. глави держави, цей указ О.Турчинов підписав у четвер, і цього самого дня він набуває чинності.
Як повідомлялося, 24 травня минулого року Віктор Янукович підписав указ "Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території".
Документ передбачав визначення механізму передання місцевим державним адміністраціям повноважень органів виконавчої влади вищого рівня, зокрема повноважень територіальних органів міністерств. Також місцевим органам влади було доручено забезпечити активізацію роботи підрозділів місцевих державних адміністрацій із виконання державних цільових програм.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Раді пропонують встановити кількість нардепів, необхідну для прийняття правомочних рішень на пленарному засіданні
15:29, 08.03.2025
Президент підписав закон, спрямований на забезпечення доступності ліків для населення — основні положення
12:27, 27.02.2025
Президент підписав закон про скасування Господарського кодексу
07:07, 27.02.2025
Рада ухвалила закон про створення Вищого адмінсуду
11:19, 26.02.2025
Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців
18:25, 25.02.2025
ОСТАННЄ
У Києві "взяли до уваги" візит генсека ОБСЄ до РФ
20:04, 11.03.2025
Рютте говорить про важливість паралельної роботи як над мирною угодою, так і над миротворчою місією
16:55, 11.03.2025
Переговори в Саудівській Аравії можуть покращити відносини між Україною та США - Мережко
16:15, 11.03.2025
Міцний і тривалий мир в Україні вимагає подальшої військової підтримки Києва - міністр оборони Франції
14:07, 11.03.2025
Кошта: працюємо над підтримкою України для досягнення справедливого миру