Політика

Голова Нацради з телерадіомовлення подав у відставку - Томенко

Голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Володимир Манжосов подав у відставку, повідомляється на офіційному сайті народного депутата, голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформації Миколи Томенко.

За його даними, заяву про відставку також написав ще один член регулятора Микола Фартушний.

У прес-службі регулятора агентству "Інтерфакс-Україна" підтвердили, що наразі у відставку подали голова Нацради Володимир Манжосов, його заступник Лариса Мудрак та член регулятора Микола Фартушний.

Крім того, в прес-службі зазначили, що завтрашнього планового засідання Нацради не буде, оскільки у будівлі відомства перебувають протестувальники, і більшість працівників апарату працює у віддаленому режимі.

Згідно із законодавством Нацрада складається з восьми членів, чотирьох з яких призначає парламент, ще чотирьох - президент. Рішення регулятор ухвалює на засіданнях, для ухвалення рішень має бути кворум - не менше шести осіб, присутніх на засіданні.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ