Фракція "Батьківщина" повертається до сесійної зали, так і не ухваливши остаточного рішення щодо законопроекту про амністію від Партії регіонів
Фракція "Батьківщина" завершила консультації, так і не ухваливши остаточного рішення, чи голосувати за законопроект про амністію, запропонований Партією регіонів.
"Остаточного рішення немає. Але фракція схильна голосувати тільки за законопроект Ємця ("Батьківщина") і Дерев’янка (позафракційний)", - повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело у фракції.
Співрозмовник агентства розповів, що наразі лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк пішов на консультації з головою Верховної Ради Володимиром Рибаком.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", депутати "Батьківщина" поступово повертаються до зали засідань.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів
19:45, 25.02.2025
Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями
19:31, 25.02.2025
Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів
13:39, 25.02.2025
Вибори президента України відбудуться після закінчення війни - заява Ради
11:32, 25.02.2025
Рада достроково припинила повноваження нардепа Кормишкіної
11:20, 25.02.2025
ОСТАННЄ
Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана
19:34, 25.02.2025
УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук
19:00, 25.02.2025
Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ
17:41, 25.02.2025
Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини
13:53, 25.02.2025
Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів