Політика

Секретар РНБО: Для переходу до наступного етапу плану щодо спрощення візового режиму з ЄС Україні необхідно ухвалити ще 2 закони

Два закони ще необхідно ухвалити для переходу до наступного етапу плану щодо спрощення візового режиму між Україною та Євросоюзом, нагадує секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв.

"У нас залишилося два питання, які ми маємо найближчим часом вирішити. Перше - це зміни до законодавства про боротьбу з корупцією. Ці зміни вже готові і вони вже подані до Верховної Ради. Друге - ми знайшли компроміс у питанні про дискримінацію. Ми вже погодили цей варіант з комісією Євросоюзу. Сподіваюся, цей законопроект також можна буде розглянути у парламенті десь до середини лютого", - сказав секретар РНБО в інтерв'ю телеканалу ARD та газеті "Берлінер Цайтунг" (Німеччина), повідомляє його прес-служба.

На думку А.Клюєва, кардинальне спрощення з боку ЄС візового режиму для України має додати значного імпульсу процесу євроінтеграції країни.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ