ЄС сподівається на зміну рішення України щодо угоди про асоціацію до Ризького саміту Східного партнерства у 2015 році - Грібаускайте
Президент Литви, яка наразі головує в Євросоюзі, Даля Грібаускайте заявила, що європейська сторона чекає на зміну рішення України щодо угоди про асоціацію до Ризького саміту Східного партнерства у 2015 році.
"Ми сподіваємося, що до саміту в Ризі Україна ухвалить усі свої рішення, які будуть корисні самій Україні", - сказала вона на підсумковій прес-конференції після саміту Східного партнерства у Вільнюсі в п'ятницю.
Також президент Литви висловила жаль у зв’язку з відповідним рішенням української влади й укотре нагадала, що двері для України залишаються відкритими.
"Усе залежить від політичної еліти. Саме політична еліта й український уряд можуть змінити це рішення", - наголосила Д.Грібаускайте.
"Україна добре знає, яких необхідно досягти результатів", - сказала Д.Грібаускайте й додала, що жодних нових умов Євросоюз не висуває.
Наступний саміт Східного партнерства запланований на першу половину 2015 року в Ризі - під час головування Латвії в Раді ЄС.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ
17:14, 12.03.2025
Європейський Союз привітав спільну заяву України та США за підсумками переговорів у Джидді – Каллас
06:57, 12.03.2025
Президент Європейської Ради, прем’єр Польщі та посол ЄС в Україні вітають результати переговорів в Джидді
21:40, 11.03.2025
Фон дер Ляєн: Ми вітаємо новини з Джидди щодо американсько-українських переговорів, включно з пропозицією про угоду щодо припинення вогню
21:26, 11.03.2025
Президент Європейської ради Кошту вітає результати переговорів України та США: зараз м’яч на боці РФ
21:25, 11.03.2025
ОСТАННЄ
Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе
18:56, 12.03.2025
Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск
18:26, 12.03.2025
Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню
13:19, 12.03.2025
Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції
12:25, 12.03.2025
Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я