Політика

Уряд України вирішив припинити процес підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС - розпорядження

Кабінет Міністрів України розпорядився припинити процес підготовки до укладення угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами.

"Призупинити процес підготовки до укладення угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, і Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їх державами-членами, з іншої сторони, і дію рішення Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. "Про підготовку до підписання проекту угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, і Європейським Союзом і його державами-членами, з іншої сторони", - йдеться в тексті розпорядження, оприлюдненому на сайті українського уряду в четвер.

Також уряд доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству промислової політики, Міністерству аграрної політики та продовольства, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Міністерству інфраструктури вжити заходів щодо внесення до державних цільових, галузевих та регіональних програм змін, спрямованих на розвиток торгівлі, виробничої кооперації та обмін технологіями з державами - членами СНД "із метою збереження робочих місць та вирішення інших соціальних питань на основі підвищення економічної стійкості держави".

Підписання парафованої раніше угоди про асоціацію Україна-ЄС мало відбутися під час саміту Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ