Партія "Родина" тимчасово змінила керівника та висунула кандидатів на вибори до ВР
Партія "Родина", лідером якої донедавна був колишній народний депутат Ігор Марков, тимчасово змінила лідера та висунула кандидатів на довибори до Верховної Ради, заплановані на 15 грудня цього року.
Як повідомили кореспонденту "Інтерфакс-Україна" в партії в понеділок, під час 10-го з'їзду партії делегати обрали тимчасовим головою "Родини" депутата Одеської облради Вадима Савенка. "Цю посаду він обійматиме тимчасово, доки Ігор Марков незаконно перебуває під вартою", - повідомили в партії.
Також у результаті голосування було внесено зміни до складу політради партії, до якої увійшли Сергій Бовбалан та В.Савенко.
В.Савенко також балотуватиметься на виборах до Верховної Ради 15 грудня у 94-му одномандатному виборчому окрузі (Київська область). В окрузі №132 (центр - місто Первомайськ Миколаївської області) "Родина" висунула директора сміттєвивізної компанії "Союз", яку пов'язують з І.Марковим, Юрія Кривенка, а в 223-му окрузі (Шевченківський район Києва) виступить член партії Олександр Потьомкін.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Свириденко підтвердила, що її брат проживає за кордоном
20:19, 25.08.2025
На підконтрольну уряду територію України вдалося повернути багатодітну родину з окупованого Криму
12:45, 07.08.2025
Сукупний обсяг підтримки на одну родину від народження до досягнення дитиною 18 років становитиме не менше 1,08 млн грн - Мінсоцполітики
17:33, 14.07.2025
Понад 15 тисяч постраждалих від насильства отримали допомогу в Києві за три роки
20:44, 26.11.2024
СБУ повідомила про підозру в державній зраді дружині ексдепутата Маркова - співвласниці російської ІТ-компанії
13:54, 04.06.2024
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці
12:23, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів
18:51, 03.12.2025
Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"
18:42, 03.12.2025
Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга