Політика

Єфремов: Президент не може помилувати Тимошенко, зокрема, через великі суми боргу

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що не в компетенції президента України Віктора Януковича помилувати екс-прем'єра України Юлію Тимошенко, оскільки кримінальні справи, порушені проти неї, пов'язані з великим боргом державі.

"У рамках законодавства, яке в нас є, президент не може використати цей механізм (помилування - ІФ), тому що там є певні питання, пов'язані з держбюджетом", - заявив О.Єфремов на брифінгу в четвер у Києві.

Він нагадав, що, за одним із судових рішень, структура, якою керувала Ю.Тимошенко, винна "безпосередньо 405 мільйонів" і близько "60 мільйонів до держбюджету податків повинна сплатити".

За словами О.Єфремова, це прямі збитки держави, яких вона зазнає у зв'язку з розрахунками з Російською Федерацією.

"Президент не може своїм вольовим рішенням прийняти його позитивно й тим самим сказати людям, що пробачив борг", - сказав О.Єфремов.

Він також підтвердив, що наразі юристи працюють над питанням про надання Ю.Тимошенко лікування за кордоном.

"Якщо якийсь варіант буде знайдено, президент говорить, що готовий розглянути будь-який варіант", - сказав О.Єфремов.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ