Політика

Глава МЗС України відвідає Москву 28-29 березня з офіційним візитом

Глава Міністерства закордонних справ України Леонід Кожара 28-29 березня відвідає з офіційним візитом Російську Федерацію. Під час візиту обговорюватиметься цілий спектр питань українсько-російських двосторонніх відносин.

"Під час переговорів у Москві обговорюватимуться актуальні питання порядку денного ОБСЄ в період головування України в цій організації, а також комплекс питань українсько-російських двосторонніх відносин", - повідомив в. о. директора департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс на брифінгу в середу.

Він розповів, що Л.Кожара як нинішній голова ОБСЄ зустрінеться з представниками керівництва російського уряду, з представником президента Росії щодо Придністров'я Дмитром Рогозіним, головою Держдуми Сергієм Наришкіним. Крім того, міністр проведе двосторонні переговори зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим, а також поспілкується з представниками ЗМІ.

Програма візиту також передбачає виступ українського міністра в Дипакадемії МЗС РФ та відвідування Національного культурного центру України в Москві.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ