Політика

Азаров депутатам від "Батьківщини" на засіданні Кабміну: Якщо немає інтересу - двері відкриті

Прем'єр-міністр України Микола Азаров зробив зауваження народним депутатам від фракції "Батьківщина" на розширеному засіданні Кабінету Міністрів.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", прем'єр перервав виступ міністра соціальної політики Наталії Королевської і звернувся до депутатів з проханням уважно слухати і не заважати виступаючим.

"Якщо немає інтересу, будь ласка, двері відкриті", - сказав М.Азаров, звертаючись до депутатів

Як повідомлялося, близько 20 народних депутатів з фракції "Батьківщина" прийшли на розширене засідання Кабміну за участю президента України Віктора Януковича.

"Ми прийшли сюди заявити про наші політичні вимоги, зокрема, про відставку бездарного уряду та президента, який його призначив, а також представити наш план розвитку країни", - сказав лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк журналістам.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ