Політика

Київ планує пiдписати пiсля самiту Україна-ЄС чотири документи - Кожара

За результатами самiту Україна-Євросоюз, який заплановано на 25 лютого, Україна розраховує пiдписати чотири документи, повiдомив мiнiстр закордонних справ України Леонiд Кожара.

"На сьогоднi передбачається пiдписання чотирьох документiв за результатами самiту", - сказав вiн на прес-конференцiї в Києвi в середу.

Зокрема, за його словами, Київ розраховує пiдписати спiльну заяву за результатами самiту та кредитну угоду про видiлення Українi макрофiнансової допомоги з боку ЄС на суму понад EUR600 млн.

Також Л.Кожара зазначив, що сподiвається на пiдписання меморандуму про початок дiалогу мiж Україною та ЄС з питань бiзнес-клiмату та пiдписання сьомого спiльного звiту щодо виконання меморандуму мiж Україною та ЄС про взаєморозумiння та спiвпрацю в енергетичнiй сферi.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ