Політика

Двоє свободівців прийшли на засідання Кабміну у супроводі Лукаш

Два народні депутати опозиційної фракції "Свобода" прийшли на засідання Кабінету Міністрів у середу.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", депутати Ігор Мірошниченко та Юрій Сиротюк за декілька хвилин до початку засідання увійшли до зали у супроводі міністра Кабінету Міністрів Олени Лукаш та зайняли місця, на які вона їм вказала.

Із пресою депутати не спілкувалися.

Після закінчення відкритої частини засідання, коли журналістів попросили залишити залу засідання Кабміну, свободівці лишилися в залі.

Як повідомлялося, 22 грудня 2012 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив про намір опублікувати всі відомі факти корупції з боку чиновників. Він також розповів, що партія розглядає можливість участі в засіданнях уряду та "адекватного реагування на антиконституційні, антидержавні рішення керівників виконавчої влади".

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ