Опозиція не розблокує трибуну ВР заради відкриття другої сесії - Томенко
Народні депутати з опозиційних фракцій не погоджуються з пропозицією нардепів з фракції Партії регіонів відкрити другу сесію VII скликання парламенту, заявив журналістам народний депутат Микола Томенко (фракція "Батьківщина").
За його словами, народні депутати з фракції Партії регіонів просили представників опозиції хоча б відкрити сесію та затвердити план роботи.
"Ми дотримуємося такої думки, що нову сесію треба починати з чистого аркуша", - сказав М.Томенко.
Він також повідомив, що наразі в кабінеті голови Верховної Ради Володимира Рибака триває нарада з керівниками фракцій парламенту.
Як повідомлялося, представники опозиції у вівторок зранку заблокували президію і трибуну в залі засідань парламенту. Вони вимагають ввести персональне голосування.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Лікарі закликали депутатів врегулювати продаж нікотинових паучів
21:16, 16.12.2025
У Раді коаліції озвучили варіант ухвалення закону про SEPA з відкладеним набуттям чинності
19:16, 16.12.2025
Парламент Австрії засудив систематичні порушення прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях України
19:46, 11.12.2025
"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції
19:28, 01.12.2025
Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський
17:01, 21.11.2025
ОСТАННЄ
Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру
20:33, 18.12.2025
Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія
20:08, 18.12.2025
Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва
10:45, 18.12.2025
Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей
20:58, 17.12.2025
"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ