Інтерфакс-Україна
16:26 08.04.2026

Сибіга вшанував пам'ять жертв геноциду в Руанді та провів паралелі з агресією РФ

1 хв читати
Сибіга вшанував пам'ять жертв геноциду в Руанді та провів паралелі з агресією РФ
Фото: МЗС України

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга у 32-гі роковини геноциду проти тутсі у Руанді закликав міжнародну спільноту об’єднатися, щоб такі звірства більше ніколи не повторилися, та рішуче протидіяти геноцидній пропаганді.

"Україна приєднується до Руанди та міжнародної спільноти у 32-гі роковини геноциду проти тутсі. Ми вшановуємо пам’ять усіх загиблих. Україна, яка пережила геноцид Голодомору і зараз стикається з геноцидною агресією Росії, глибоко співчуває всім людям, які пережили такі трагедії. Ми закликаємо міжнародну спільноту об’єднатися, щоб такі звірства більше ніколи не повторилися, та рішуче протидіяти геноцидній пропаганді, що підбурює до таких злочинів", – написав він у соцмережі Х.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Політичні сурогати" замість реального членства в ЄС для України неприпустимі – заступник голови комітету з нацбезпеки

Каллас: після виборів в Угорщині для України з'явився новий імпульс

Зеленський обговорив з Коштою розблокування допомоги на 90 млрд євро: Україна виконала те, щодо чого до нас звертався Євросоюз

Зеленський обговорив з президентом Чилі співпрацю в металургії, сільському господарстві та розвідці корисних копалин

Кошта подякував Зеленському за виконання домовленостей щодо нафтопроводу "Дружба"

Порошенко обговорив з членами Атлантичної ради ключові потреби ЗСУ та зміцнення відносин з США

Зеленський: зменшення санкційного та політичного тиску від партнерів на РФ позначилося частковим зростанням російських військових амбіцій

Зеленський: не пропонуйте Україні "полегшений" формат членства в ЄС

Україна готова позбутися отримання переваг від членства в ЄС задля прискорення процесу вступу – ЗМІ

ІМО погодила проєкту "IMO for Ukraine" для відновлення та модернізації морської інфраструктури України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА