Інтерфакс-Україна
12:42 26.03.2026

"Партія" Гетманцева-Кіма-Терехова-Вілкула за рейтингами випереджає "Слугу народу" – опитування Socis

2 хв читати
"Партія" Гетманцева-Кіма-Терехова-Вілкула за рейтингами випереджає "Слугу народу" – опитування Socis

Проєктна політична сила, пов’язана із головою Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом, мером Харкова Ігорем Тереховим, головою податкового комітету Верховної Ради Данилом Гетманцевим та головою Ради оборони Кривого Рогу Олександром Вілкулом, посідає у рейтингу підтримки третє місце та випереджає партію "Слуга народу", свідчать результати соціологічного дослідження компанії Socis, проведеного 12-18 березня.

Згідно з даними опитування, за умовну "партію Кіма-Терехова-Гетманцева-Вілкула" готові проголосувати 9,4% респондентів, тоді як "Слугу народу" підтримують 7,9%. Лідерами рейтингу є політичні проєкти, пов’язаних із послом України у Великій Британії, ексголовнокомандувачем Збройних сил України Валерєм Залужний та головою Офісу президента України Кирилом Будановим, які підтримують 14,5% та 10,6% опитаних відповідно.

У рейтингах суспільної довіри Терехов посідає четверте місце – після Залужного, Буданова та президента України Володимира Зеленського. Баланс довіри до Терехова, Залужного та Буданова позитивний: їм довіряє більше українців, ніж не довіряє. Високі показники також демонструють Кім і боксер Олександр Усик, чиї рівні довіри є майже ідентичними.

У президентському рейтингу Терехов дещо випереджає Кіма: його загальнонаціональний рейтинг становить 3,4% проти 1,1% у Кіма (або 4,4% проти 1,4% голосів тих, хто визначився з вибором). На сході України Терехов має 8,8% підтримки, тоді як Кім – 2,3% на півдні.

Загалом у дослідженні було опитано 1204 респонденти за квотною стратифікованою вибіркою на всіх підконтрольних уряду територіях України. Метод дослідження: особисте інтерв’ю (face-to-face) з використанням планшетів (CAPI). Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): ±2,5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експрессекретарка Зеленського Мендель розкритикувала його в інтерв'ю в США, в ОП назвали її "не в собі"

Порошенко передав Силам оборони ще 5 "Ай-Петрі", їхня кількість на фронті перевищила 300

Науседа обговорив з Будановим співпрацю в оборонній галузі та питання регіональної безпеки

Зеленський: до Коаліції за повернення українських дітей приєдналися Швейцарія та Кіпр

ЄС обговорює посилення санкцій щодо російського ВПК і "тіньового флоту" – Каллас

Кос: Єврокомісія виділяє EUR50 млн на підтримку системи захисту дітей, незаконно депортованих РФ

Саміт Міжнародної коаліції за повернення українських дітей пройде 28-29 вересня в Торонто – глава МЗС Канади Ананд

Розмова між Зеленським і Путіним не відбудеться раптово – Буданов

Каллас: Динаміка війни змінилася, але Москва ще не на тому етапі, щоб сісти за стіл переговорів

Німеччина оцінюватиме заяви Путіна про мир лише за реальними діями – Пісторіус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА