Інтерфакс-Україна
16:11 11.03.2026

Наступного тижня робоча група обговорить інформаційне забезпечення повоєнних виборів — Корнієнко

1 хв читати
Наступного тижня робоча група обговорить інформаційне забезпечення повоєнних виборів — Корнієнко

Робоча група з підготовки законодавчих пропозицій щодо виборів в особливий або повоєнний період на наступному тижні заслухає результати роботи підгрупи з питань інформаційного забезпечення виборів в Україні, інформаційної безпеки та проведення передвиборчої агітації, повідомив віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко.

"Наступного тижня ще проведемо презентацію напрацювань щодо медіапитань. Це дуже важливий наш блок", – сказав Корнієнко на засіданні робочої групи у середу.

За його словами, протягом двох тижнів пройдуть й експертні обговорення щодо політичних питань, пов’язаних з виборчим процесом.

Корнієнко зазначив, що по завершенні всіх презентацій, робоча група розпочне формування концепту майбутнього законопроєкту в тій частині, де нема великих суперечок.

"Можливо він перетвориться в законопроєкт, можливо ще ні. Але точно зафіксуємо цю технічну частину, там де нема розбіжностей, де плюс-мінус є згода", - підкреслив Корнієнко.

Корнієнко очолює робочу групу з підготовки законодавчих пропозицій щодо виборів в особливий або повоєнний період.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Ізраїль ніколи не переконував мене починати конфлікт з Іраном

Франція та Німеччина планують надати Україні "символічні" пільги від членства в ЄС – ЗМІ

МЗС Німеччини викликало російського посла через погрози підприємствам ОПК

Делегація США на чолі з Венсом прямує в Ісламабад на переговори з Іраном – Трамп

У порядку денному сесії ПАРЄ – дебати про посилення зусиль для створення Спецтрибуналу – членкиня делегації Ради

Заступниця голови фракції "Голос": РФ використає перемогу "Прогресивної Болгарії" для блокування допомоги Україні

Більшість українців вважає, що РФ може напасти на НАТО, але Україна здатна підсилити Альянс, – дослідження КБФ

Венс очолить переговорну групу США в Пакистані – ЗМІ

Орбан не скасує вето на кредит у розмірі 90 млрд євро для України до відновлення постачання нафти трубопроводом "Дружба"

Папа Римський: Мене глибоко засмучує нещодавнє загострення атак проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА