Інтерфакс-Україна
16:23 09.03.2026

Орбан пропонує скасувати санкції проти російської енергетики

1 хв читати
Орбан пропонує скасувати санкції проти російської енергетики

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан написав листа до президента Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн, яким ініціював перегляд та відміну санкцій проти російської енергетики.

"Через українську нафтову блокаду та війну на Близькому Сході ціна на сиру нафту почала вибухово зростати і в Угорщині. У цій ситуації українська нафтова блокада, запроваджена Зеленським, становить найсерйознішу можливу загрозу не лише для Угорщини та Словаччини, а й для всього Європейського Союзу. Щоб запобігти цій небезпеці, необхідні два рішення. По всій Європі ми повинні переглянути та призупинити всі санкції, накладені на російську енергетику. Сьогодні я ініціював це у листі до президента комісії Урсули фон дер Ляєн", - повідомив Орбан в соцмережі Х.

Крім того, він повідомив, що уряд працює над збереженням рівня цін на дизель та бензин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із королем Швеції партнерство в ОПК та можливе посилення ПС ЗСУ шведськими літаками

Словаччина оскаржуватиме заборону на імпорт російського газу в Суді Євросоюзу

Ердоган: Туреччина готова підтримати переговори РФ та України, включно з зустріччю лідерів

США на на засіданні Контактної групи по Україні закликали союзників пришвидшити перехід до "НАТО 3.0"

В ТС високо оцінюють співпрацю з Україною в імплементації законодавства ЄС, але констатують труднощі через війну

Умєров обговорив з радником з питань національної безпеки Індії стан двосторонніх відносин

Статистичні дані Про агентство Налаштування Метою Транспортного співтовариства є наблизити країни-члени до ринку ЄС та повністю їх туди інтегрувати – директор Постійного секретаріату

Зеленський: фактично щодня в комунікації з партнерами заради ППО, шукаємо антибалістику

Зеленський візьме участь у міжнародній конференції лідерів щодо Ормузької протоки

Основою нового суспільного договору має стати принцип "служи або допомагай" – координатор створення Громадсько-військового руху

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА