Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Нової Зеландії інвестування у виробництво військової техніки в Україні
На полях саміту НАТО президент України Володимир Зеленський провів зустріч із ррем’єр-міністром Нової Зеландії Крістофером Лаксоном.
"Обговорили інвестування у виробництво військової техніки в Україні та ініціативу, що допоможе боротися з іранськими "шахедами", якими Росія обстрілює наші міста", - написав Зеленський у телеграм-каналі за результатами розмови.
Президент наголосив, що Україна цінує солідарність Нової Зеландії від самого початку повномасштабного російського вторгнення, усю гуманітарну та військову підтримку і новий пакет допомоги.
"Маємо спільне бачення того, що зупинити російську агресію можуть лише сильні скоординовані дії та жорсткі санкції проти всіх секторів економіки, які дають Росії змогу фінансувати її воєнну машину", - наголосив Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом
22:15, 27.12.2025
Прем’єр-міністр Канади оголосив додаткову економічну допомогу Україні на $2,5 млрд
19:41, 27.12.2025
Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи
17:28, 27.12.2025
Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН
14:26, 27.12.2025
Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський
14:04, 27.12.2025
ОСТАННЄ
Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська
19:37, 26.12.2025
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська
17:39, 26.12.2025
"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції
17:25, 26.12.2025
Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах