Опозиція Угорщини заявила про повний провал "референдуму" Орбана про вступ України в ЄС
Голова угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр назвав "тотальним провалом" "національні консультації" уряду Віктора Орбана щодо вступу України в ЄС.
За словами Мадяра, "всупереч пропагандистській брехні максимальна кількість всіх "виборців" може бути 600 тисяч. А це найнижча кількість поки в історії Національних консультацій".
"І цього їм "вдалося" досягти всього за кілька місяців, разом з тотальною мобілізацією та спаленням десятків мільярдів державних грошей. Це повний провал", - наголосив він.
Угорський уряд розсилав бюлетені для "національної консультації", у яких населення опитували про підтримку членства України в ЄС. Команда Орбана проводила кампанію, закликаючи голосувати проти вступу України, мовляв, це негативно вплине на життя всіх угорців і завдасть країні величезних збитків.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Вступ до Європейського Союзу підтримують 59% українців – опитування
18:07, 29.12.2025
Зеленський: дата вступу України в ЄС - розмова США і України без поки що європейського підтвердження
10:16, 24.12.2025
Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України
21:36, 19.12.2025
Орбан: Ми не дозволили Європі оголосити війну Росії, використовуючи російські активи
11:03, 19.12.2025
Орбан, прибувши на саміт ЄС: Дати гроші Україні означає війну для ЄС
10:20, 18.12.2025
ОСТАННЄ
Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук
17:56, 07.01.2026
Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"
11:19, 07.01.2026
Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування
10:19, 07.01.2026
Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств
18:55, 06.01.2026
Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки