Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко
Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України, вважає голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко (фракція "Слуга народу").
“Цілком очікувано Путін ніби погодився, а насправді додав такі вимоги, які є абсолютно неприйнятними і які є, по суті, вимогами щодо створення можливостей для знищення України”, - сказав Мережко в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” у п'ятницю.
За словами Мережко, фактично Путін відмовився від пропозиції президента США Дональда Трампа про перемир'я.
“Зараз ми чекаємо реакцію Трампа на те, що Путін, по суті, відкинув його пропозицію щодо припинення вогню”, - зазначив народний депутат.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Нардеп Мережко сумнівається в готовності Пекіна тиснути на Кремль
15:36, 28.10.2025
Мережко: Риторика Трампа щодо України змінюється, але важливішими є дії, а не слова
11:17, 24.09.2025
На зустрічах у США вдалося посилити трансатлантичну солідарність у боротьбі з російським агресором - Мережко
13:30, 19.08.2025
Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики
09:53, 16.08.2025
Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики
16:35, 13.08.2025
ОСТАННЄ
"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим
09:44, 05.12.2025
Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці
12:23, 04.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів
18:51, 03.12.2025
Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"
18:42, 03.12.2025
Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга