Переговори представників України з командою Трампа можуть відбутися в лютому - Арахамія
Переговори представників України з командою президента США Дональда Трампа можуть відбутися на початку лютого під час "Українського тижня" у Вашингтоні, заявив лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.
"На початку лютого буде "Український тиждень" у Вашингтоні. Я думаю, що там, насправді, відбуватимуться основні процеси, основні переговори з новою командою Трампа, тому чекаємо", - сказав Арахамія в ефірі національного телемарафону у вівторок.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
США дозволили ще шість тижнів документувати Conflict Observatory депортацію українських дітей – ЗМІ
02:27, 28.03.2025
Єврокомісія запевняє в готовності відповісти на торговельні тарифи США
20:25, 27.03.2025
США намагаються контролювати всі основні майбутні інвестиції в інфраструктуру та корисні копалини в Україні – Bloomberg про оновлену угоду
19:50, 27.03.2025
Україна ще не обговорювала з США, що ті зможуть дати для гарантій безпеки – Зеленський
18:34, 27.03.2025
Зеленський: якщо РФ порушує домовленості і США дієво відповідають, ми всі довіряємо США і президенту
18:12, 27.03.2025
ОСТАННЄ
Європа єдина у невизнанні окупованих територій України російськими, від США натомість надходять сигнали про компроміси – Зеленський
18:02, 27.03.2025
Участь Європи за столом перемовин щодо закінчення війни безальтернативна, Європу будуть представляти Франція і Британія – Зеленський
17:55, 27.03.2025
Стармер: будь-які сили, що можуть бути розгорнуті в Україні, спиратимуться на потужність української армії за допомогою "сил, призначених для стримування"
17:31, 27.03.2025
Зеленський: умови щодо угоди з США про корисні копалини постійно змінюються
17:23, 27.03.2025
Стармер застерігає Росію від "ігор" щодо припинення вогню та мирних переговорів в Україні