Політика

США заявляють, що не знали про спецоперацію СБУ з ліквідації генерала Кириллова

У США заявили, що не причетні до вбивства російського генерала Ігоря Кириллова під час операції, про яку заявили у Службі безпеки України.

"Я можу сказати вам, що Сполучені Штати не знали про це заздалегідь і не були причетні", - заявив речник Державного департаменту Метью Міллер на брифінгу.

За його словами, Кирилов був генералом, який брав участь у багатьох "звірствах" і був причетний до використання хімічної зброї проти українських військових. "Це те, що США раніше публічно оцінювали, що російські військові під його керівництвом використали речовини... порушуючи Конвенцію про заборону хімічної зброї", – додав представник Держдепу.

Як повідомлялося, ліквідація начальника військ радіаційного та хімічного захисту РФ генерал-лейтенанта Ігоря Кириллова є спецоперацією Служби безпеки України (СБУ), повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" джерела у спецслужбі. Раніше Служба безпеки оголосила підозру Кирилову за масове застосування забороненої хімічної зброї проти Сил оборони на сході та півдні України.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ