У Києві та Софії згодні, що членство України в НАТО - єдиний спосіб забезпечення довгострокової євроатлантичної безпеки
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів зустріч із міністром закордонних справ Болгарії Іваном Кондовим у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.
"Я був радий зустрітися з міністром закордонних справ Болгарії Іваном Кондовим у штаб-квартирі НАТО, щоб подякувати за підтримку Болгарії та поінформувати про наслідки російських ударів. Ми погодилися, що членство України в НАТО є єдиним способом забезпечити довгострокову євроатлантичну безпеку", - написав він у соцмережі Х.
У штаб-квартирі НАТО в Брюсселі (Бельгія) 3-4 грудня відбудеться засідання міністрів закордонних справ країн-членів Альянсу.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський: вступ України до НАТО – це вибір членів Альянсу, але Україна від цієї перспективи не відмовиться
10:34, 24.12.2025
Ефективними гарантіями безпеки є лише членство в НАТО, гарантії 5-ї статті та оборонне партнерство - Порошенко
11:26, 22.12.2025
Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ
04:39, 22.12.2025
Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ
19:35, 21.12.2025
Італія, Болгарія та Мальта разом із Бельгією шукають альтернативи кредиту Україні за рахунок активів РФ – ЗМІ
12:05, 16.12.2025
ОСТАННЄ
Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська
19:37, 26.12.2025
Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни
18:24, 26.12.2025
Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська
17:39, 26.12.2025
"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції
17:25, 26.12.2025
Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах