Зеленський заявив про підготовку кадрових рішень на урядовому рівні
Президент України Володимир Зеленський анонсував підготовку кадрових рішень на урядовому рівні.
"Провів сьогодні нараду з главою уряду Денисом Шмигалем щодо відновлення. Зокрема, за результатами поїздки до Харкова, Полтавської області, Волині, Рівного та проведених там нарад", - заявив він у вечірньому відеозверненні.
Це, за словами президента, стосується і завершення зведення об'єктів, і ключових пріоритетів відновлення, і також людей, здатних забезпечити повну реалізацію держзавдань.
"На урядовому рівні готуються кадрові рішення", - заявив він.
Глава держави також повідомив про підготовку додаткових рішень, щоб уже цієї осені більше українських дітей змогли навчатися в школах не онлайн, а нормально.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кабмін ухвалив рішення, необхідні для підписання угоди з США про копалини - Шмигаль
19:40, 26.02.2025
Фон дер Ляєн та Зеленський будуть співголовувати на спільному засіданні Єврокомісії та українського уряду
13:22, 21.02.2025
Уряд має два сценарії співпраці з ЄС після завершення чинного режиму автономних торгівельних заходів - міністр
09:28, 20.02.2025
Новий прем'єр Лівану Салам сформував уряд
17:51, 08.02.2025
Кабмін прийняв майже 7,9 тис. урядових рішень з початку повномасштабної війни - держсекретар
15:52, 07.02.2025
ОСТАННЄ
Рютте говорить про важливість паралельної роботи як над мирною угодою, так і над миротворчою місією
16:55, 11.03.2025
Переговори в Саудівській Аравії можуть покращити відносини між Україною та США - Мережко
16:15, 11.03.2025
Міцний і тривалий мир в Україні вимагає подальшої військової підтримки Києва - міністр оборони Франції
14:07, 11.03.2025
Кошта: працюємо над підтримкою України для досягнення справедливого миру
14:06, 11.03.2025
Міністр оборони Нідерландів: Зеленський не повинен погоджуватися на угоду, яка призведе до своєрідного "міжвоєнного періоду"