Третій етап медреформи та формування мережі медзакладів розпочнеться у 18 областях та Києві
Третій етап реформи системи охорони здоров'я та формування мережі медзакладів, які здатні взяти в ній участь, розпочнеться у 18 областях і Києві.
Як повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я, відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні у вівторок.
Згідно з постановою, обласні військові адміністрації протягом двох місяців мають подати на затвердження в МОЗ власне бачення плану госпітального округу та формування спроможної мережі з урахуванням розвитку закладів первинної меддопомоги та пунктів базування екстреної медичної допомоги.
Крім того, кожна область має подати план розвитку госпітального округу, який переглядатиметься раз на три роки.
МОЗ уточнює, що формування госпітальних округів розпочнеться на території 18 областей і в Києві, у реформі наразі задіяні ті території, де не відбуваються активні бойові дії.
До деокупації реформування не буде реалізовано в Запорізькій, Донецькій, Луганській, Херсонській, Миколаївській областях і на території АР Крим.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
В Івано-Франківську збудують університетську клініку
14:53, 07.01.2026
МОЗ разом з Міноборони розроблять механізм звільнення з ЗСУ військових з набутими важкими психічними розладами
14:32, 22.12.2025
МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів
12:01, 11.12.2025
Понад 3000 одиниць реабілітаційного обладнання отримали 198 медзакладів у рамках проєкта HEAL Ukraine – МОЗ
15:40, 08.12.2025
Хірурги з США і України в межах четвертої місії Vision for Ukraine запланували 30 реконструктивних операцій для українців з травмами обличчя
11:01, 03.12.2025
ОСТАННЄ
Лікар "Лікарів без кордонів": На Дніпропетровщині ми працюємо в умовах, які складно назвати нормальними
19:40, 08.01.2026
Заборона маркетингу впродовж 2025 року не призвела до зниження роздрібних цін на ліки – думка
13:28, 08.01.2026
Кабмін звільнив голову Держлікслужби Ісаєнка
12:11, 08.01.2026
Міськвладі Львова та ОВА треба спільно вирішити проблему енергопостачання лікарень – очільник Держенергонагляду
19:13, 07.01.2026
Перші пацієнти звернуться для проходження програми скринінгу 40+ на початку лютого – Ляшко