В Україну завезли небезпечні для вживання сири з Франції – Держпродспоживслужба
В Україну завезли із Франції сири з бактерією, що викликає менінгіт, сепсис та інші небезпечні для здоров'я людини інфекції, повідомляє Держпродспоживслужба України.
"Головне управління Держпродспоживслужби інформує про отримання інформаційного повідомлення… стосовно виявлення Listeria monocytogenes в сирах (Гаперон) з пастеризованого молока, що експортувалися з Франції", - повідомляється на офіційному сайті Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області.
Виробник цих сирів – SOCIETE LAITIERE DE VICHY.
Після вживання заражених продуктів Listeria мігрує від кишечника до центральної нервової системи та статевих органів. Клінічні прояви лістеріозу передбачають менінгіт, менінгоенцефаліт, сепсис, перинатальні інфекції та гастроентерит.
Держпродспоживслужба просить у разі виявлення в обігу цієї продукції повідомляти теруправління служби.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Дорогий український сир у січні спровокував суттєвий ріст імпорту - аналітики
15:34, 20.02.2025
Держпродспоживслужба оприлюднила перелік продуктів харчування, які Україна хоче експортувати до Єгипту
13:56, 03.02.2025
Держпродспоживслужба у 2024р оштрафувала порушників антитютюнового законодавства на 6,9 млн грн
15:09, 27.01.2025
Українські виробники сиру можуть втратити внутрішній ринок через зростання дешевшого імпорту
10:24, 22.01.2025
Заступника начальника Північного міжрегіонального ГУ Держпродспоживслужби затримано під час одержання хабаря
19:10, 09.01.2025
ОСТАННЄ
Україна отримала 100 тис. доз комбінованої вакцини для безоплатних щеплень дітей – МОЗ
15:43, 10.03.2025
Кабмін затвердив постанову щодо вдосконалення системи донорської крові
21:25, 07.03.2025
Кабмін розподілив 3,3 млрд грн на проєкти відбудови та розвитку у сфері медицини
12:41, 07.03.2025
МОЗ констатує зменшення кількості випадків ГРВІ, грипу та COVID-19
18:06, 06.03.2025
"Лікарі без кордонів" фіксують на прифронтових територіях обмежений доступ до медпослуг та брак медперсоналу