Інтерфакс-Україна
11:48 19.05.2026

Десять лікарень від початку 2026р запустили власну генерацію е/е в межах проєкту "Промінь надії"

1 хв читати
Десять лікарень від початку 2026р запустили власну генерацію е/е в межах проєкту "Промінь надії"

Від початку 2026 року власну генерацію електроенергії розпочали 10 закладів охорони здоров’я в межах проєкту "Промінь надії", повідомило Міністерство енергетики України у вівторок.

"Введення в експлуатацію 10 медичних закладів стало можливим завдяки міжнародній підтримці. Зокрема, дев’ять закладів забезпечено за фінансування Німеччини, ще один – за підтримки Швеції", – зазначили у відомстві.

Загальна встановлена потужність введених в експлуатацію сонячних електростанцій становить 770 кВт.

Наразі ще 94 об’єкти перебувають на різних стадіях реалізації, три – на завершальному етапі. 141 медичний заклад перебуває на етапі розробки технічних рішень.

Програма "Промінь надії" – це спільна ініціатива Європейської комісії, Міненерго та Міністерства охорони здоров’я України. Реалізується в межах Фонду підтримки енергетики України за координації Секретаріату Енергетичного співтовариства.

Мета програми – підвищити енергетичну стійкість закладів охорони здоров’я, забезпечивши їх сонячними панелями, системами накопичення енергії та іншим обладнанням для гарантованого електропостачання і безперебійної роботи навіть у складних умовах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд розширив програму "Доступні ліки" ще на 50 нових МНН для лікування серцево-судинних захворювань

Розвиток виробництва активних фармінгредієнтів сприятиме входженню українських фармвиробників на європейський ринок – Качка

Уряд доповнить програму "Доступні ліки" ще 51 препаратом

Уряд розширив перелік молодих лікарів, які можуть отримати адресну допомогу при працевлаштуванні

Медзаклади, що надають спецдопомогу в зонах бойових дій, отримуватимуть доплати до кінця року – Свириденко

Вітчизняний ринок МІС перейшов від етапу бурхливого кількісного зростання до етапу консолідації – експерти

Сучасну амбулаторію для 12,5 тис дітей відкрили в Києві за підтримки Німеччини та ЮНІСЕФ – мер

Кличко відкрив оновлену дитячу амбулаторію "Простір турботи"

Медшкола мережі "Добробут" та НаУКМА отримала ліцензію на освітню діяльність, розпочинає підготовку до набору студентів

МЗУ провело ринкові консультації щодо закупівлі ліків від розсіяного склерозу, пацієнти говорять про покриття лише третини потреби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА