"Укргідроенерго" та Andritz Hydro підпишуть меморандум про співпрацю в розробці та реалізації проєктів із виробництва "зеленого" водню в Україні - Шмигаль
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що "Укргідроенерго" і Andritz Hydro GMBH мають намір домовитися про співпрацю в розробленні та реалізації проєктів з виробництва "зеленого" водню в Україні.
"Під час форуму ми підпишемо меморандум про співпрацю українською компанією "Укргідроенерго" та Andritz Hydro GMBH щодо розроблення та реалізації проєктів із виробництва "зеленого" водню в Україні", - сказав Шмигаль на шостому німецько-українському економічному форумі у вівторок.
Пізніше на пресконференції прем'єр зазначив, що другий меморандум між компаніями передбачатиме постачання обладнання для будівництва третьої черги Дністровської ГАЕС.
"Ми запускаємо три нові гідроагрегати, які дадуть змогу Україні отримати майже 1 ГВт додаткової потужності, а також сприятимуть нашому "зеленому" переходу", - зазначив Шмигаль.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кабмін спростив нормативне регулювання відновлення пошкоджених російськими обстрілами об'єктів "Укргідроенерго"
15:41, 24.12.2024
Топменеджер "Укргідроенерго" назвав безвідповідальністю розміщення в мережі відео удару нібито по Кременчуцькій ГЕС
17:40, 19.11.2024
"Укргідроенерго" проведе на майданчику "Оператора ринку" перші торги гарантіями походження е/е із ВДЕ
13:36, 18.10.2024
РФ від початку війни завдала по станціях "Укргідроенерго" понад 140 ракетних ударів - голова НР компанії
16:42, 09.10.2024
"Укргідроенерго" очікує EUR200 млн від ЄБРР та Італії для відновлення двох ГЕС
18:57, 19.08.2024
ОСТАННЄ
ЄК допоможе Україні в закупівлі природного газу та розвитку відновлюваних газів – пакет підтримки
18:25, 24.02.2025
Vitagro експортувала першу партію біометану приблизно 68 тис. куб. м в Німеччину – компанія
13:20, 08.02.2025
Енергомитниця оформила першу декларацію для експорту біометану
12:02, 07.02.2025
"Укренерго" може спрямувати на борги на БР та перед виробниками "зеленої" е/е 12-13 млрд грн – глава компанії
10:33, 06.02.2025
"Галс Агро" планує експортувати біометан приблизно в кінці лютого – глава напрямку ВДЕ