Швейцарія інвестуватиме в українські проєкти щодо пом'якшення впливу кліматичних змін – глава Мінприроди
Швейцарія інвестуватиме у державні та приватні проєкти зі скорочення викидів парникових газів у різних сферах діяльності України – інфраструктури, будівництва, транспорту, енергетики.
Відповідних домовленостей досягнуто між міністром довкілля Швейцарії Симонеттою Соммаруга та міністром захисту довкілля України Русланом Стрільцем під час Ukraine Recovery Conference у Лугано (Швейцарія).
"Ми зробили перший практичний крок для впровадження Україною ринкових механізмів кліматичної угоди, створення нових каналів кліматичного фінансування в Україні та стимулів "зеленого" розвитку для українського бізнесу...Переконаний, що угода між нашими урядами є гарним стартом для "зеленого" повоєнного відновлення України та досягнення кліматичних цілей у рамках Паризької угоди", - написав міністр у фейсбуці у понеділок.
Стрілець уточнив, що Україна зобов'язалася надати Швейцарії верифіковані результати скорочення викидів вуглецю в атмосферу замість отриманих інвестицій.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
"Запоріжсталь" частково відновила роботу після аварійної зупинки через блекаут
14:35, 25.12.2025
Відновлюватися після атак стає дедалі складніше, бо в нас закінчується обладнання, – СЕО ДТЕК
18:56, 24.12.2025
Нацполіція оголосила підозри у справі про привласнення 70 млн грн на відновленні критичної інфраструктури Харкова
11:29, 24.12.2025
Кабмін скоректував підтримку аграріїв, бізнесу, розмінування, водогосподарства, екології заради інвестфонду з США
10:54, 24.12.2025
Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"
22:02, 22.12.2025
ОСТАННЄ
В індустріальних парках України будують біоетанольні заводи сумарною потужністю понад 1 млн тонн
09:07, 12.12.2025
Завдяки підтримці Бельгії Київ отримав додаткові автономні котельні для критичної інфраструктури
17:26, 05.12.2025
Першу в Україні комунальну плантацію біоенергетичної культури – міскантусу - заклали на Хмельниччині
17:10, 03.12.2025
Лабораторія з питань енергетики та клімату від HZB та НаУКМА розпочала роботу в Києві
11:27, 01.12.2025
"Агрейн" ввів у дію сонячну електростанцію на Черкащині