Ердоган повідомив Зеленському про зусилля з відновлення Чорноморської зернової ініціативи
Президент Реджеп Таїп Ердоган провів зустріч із президентом України Володимиром Зеленським у Вашингтоні на полях саміту НАТО у Вашингтоні, де повідомив про зусилля з відновлення Чорноморської зернової ініціативи, повідомляє управління комунікації Туреччини.
"Під час зустрічі було обговорено перебіг війни між Україною і Росією, а також регіональні та глобальні питання. Заявивши, що Туреччина продовжує докладати зусиль для того, щоб закінчити війну між Україною і Росією справедливим миром, президент Ердоган додав, що почалися зусилля з відродження Чорноморської зернової ініціативи". - сказано в повідомленні в соцмережі Х.
Ердоган також знову заявив, що Туреччина готова до будь-якої ініціативи, включно з посередництвом, щоб закласти основу для миру.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський: у 2025р сума внесків у PURL становила $4,3 млрд
13:37, 31.12.2025
Посол України в Польщі: Будь-які прояви насильства або мови ненависті щодо українців є неприйнятними та мають отримувати належну правову оцінку
12:23, 31.12.2025
Трамп вважає завданням номер один економічне відновлення України, щоб тут були робочі місця – Зеленський
18:38, 30.12.2025
Зеленський: Росія не хоче референдуму, і буде знаходити постійні причини, щоб не було припинення вогню
18:28, 30.12.2025
Зеленський повідомив, що визначився з керівником ОП, інформація буде пізніше
18:24, 30.12.2025
ОСТАННЄ
Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів
20:44, 31.12.2025
На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров
20:39, 31.12.2025
Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси
19:55, 31.12.2025
Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС