Унаслідок ворожих обстрілів на Донеччині за добу загинуло 4 людини, ще 9 поранено - голова ОВА
За минулу добу внаслідок ворожих обстрілів загинули три людини в Покровську Донецької області, а також одна людина в Торецьку, повідомив голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
Згідно з повідомленням, оприлюдненим у телеграм-каналі, унаслідок обстрілу поранень дістали три людини в Покровську, три - у Новоекономічному Гродівської громади та по одній людині в Новгородівській громаді, Щербинівці та Часоявірській громаді.
Крім того, зруйновано два будинки в Сіверську та будинок у Ямполі. Пошкоджено дві адмінбудівлі в Успенівці, підприємство та адмінбудівлю в Костянтинопільському, три будинки в Острівському, 20 об'єктів у Новоекономічному, 24 об'єкти в Миролюбівці, 10 будинків у Новгородівській громаді, підприємство в Покровську.
Також будинок і господарську споруду пошкоджено в Костянтинівці, п’ять об'єктів в Іллінівській громаді, по одному будинку у Водяному Другому, Торецьку, Щербинівці. У Часовоярській громаді пошкоджено вісім приватних будинків, багатоповерхівку, дві господарські будівлі та один промисловий об'єкт.
За минулу добу росіяни обстріляли промзону в Краматорську.