Сьогоднішній масований обстріл України - виклик для НАТО - Стефанчук
Сьогоднішній масований обстріл українських міст - це виклик для НАТО, заявив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.
"Те, що сталося сьогодні в Україні, - це, зокрема, і виклик усьому альянсу, тому що це сталося якраз напередодні саміту НАТО, і це абсолютно свідомо зроблено Путіним для того, щоб перевірити реакцію НАТО. І я дуже сподіваюся, що ця реакція буде швидкою і дуже конкретною", - сказав він у понеділок.
Стефанчук акцентував увагу на незламності українського народу, який дає урок солідарності всьому світу, і закликав партнерів України продовжувати надавати необхідну допомогу.
"Це дуже важливий урок для всіх, що війна не закінчилася, але ми можемо перемогти тільки тоді, коли будемо єдині й незламні", - наголосив він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На Київщині внаслідок ворожого обстрілу загинула жінка, є постраждалі – ОВА
09:40, 27.12.2025
Окупанти опівдні у Різдво обстріляли середмістя Херсона, загинула людина
13:59, 25.12.2025
Житель Лиману загинув під обстрілами, ще 5 мирних жителів Донецької області поранені за добу – обладміністрація
11:31, 24.12.2025
Зеленський: вступ України до НАТО – це вибір членів Альянсу, але Україна від цієї перспективи не відмовиться
10:34, 24.12.2025
Окупанти у вівторок атакували Чернігів і ще 26 населених пунктів області – обладміністрація
09:34, 24.12.2025
ОСТАННЄ
Двосторонню зустріч Зеленського й Трампа перенесли на три години раніше – Білий дім
04:52, 28.12.2025
Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом
01:50, 28.12.2025
Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України