Окупанти за день близько десяти разів обстріляли Нікопольський район з артилерії та БПЛА
Російські окупанти за день близько десяти разів обстріляли Нікопольський район з артилерії та безпілотників, унаслідок влучень є руйнування, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак у неділю ввечері.
"Дронами-камікадзе і важкою артилерією росіяни били по Нікопольщині. Загалом з ранку район пережив з десяток обстрілів. На щастя, звідусіль без постраждалих. Але руйнувань зазнало житло людей. У Нікополі понівечені вікна та балкони у двох п'ятиповерхівках. Пошкоджено і 6 приватних будинків", - написав він у телеграм-каналі.
Також, за словами Лисака, внаслідок обстрілів зачепило 2 школи. Розбито 3 господарські споруди, будівлю, яка не експлуатувалася, авто, лінії електропередач і газопровід.
"У місті, а ще в Покровській громаді через ворожі удари сталося 2 загоряння. Рятувальники приборкали вогонь", - додав голова обладміністрації.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція
14:50, 10.03.2025
Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області
09:48, 10.03.2025
Окупанти вночі та вранці 23 рази обстріляли Сумщину
08:52, 10.03.2025
Окупанти вдарили з артилерії по Запорізькому району, є постраждала
08:42, 10.03.2025
Росіяни обстріляли 12 громад Сумської області - ОВА
05:39, 10.03.2025
ОСТАННЄ
У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура
16:14, 10.03.2025
Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента
16:11, 10.03.2025
Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"
16:01, 10.03.2025
"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії
16:00, 10.03.2025
З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація