Зеленський: Ми точно реалізуємо все, щоб створити Договір про вступ України до ЄС
Президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів міжурядової конференції щодо відкриття переговорів про майбутнє українське членство в Євросоюзі заявив, що відтепер буде реалізовано все, щоб створити Договір про вступ до ЄС.
"Сьогодні дуже насичений день. Офіційно розпочали переговори з Європейським Союзом щодо нашого членства. Це історичний результат. Ми довго до цього йшли. І зараз провели першу міжурядову конференцію", - заявив президент у вечірньому відеозверненні.
Як він наголосив, "ми точно реалізуємо все, що необхідно, щоб пройтися по кожному розділу наших відносин з ЄС і створити Договір - Договір про вступ України".
Як повідомлялося, 25 червня Україна та ЄС провели міжурядову конференцію про відкриття переговорів про майбутнє членство України в Євросоюзі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Мелоні вважає, що настав час для переговорів між Європою та Росією
15:46, 09.01.2026
Українська делегація провела ще одну зустріч з представниками США
00:22, 07.01.2026
Кушнер про зустріч у Парижі: Це не означає, що ми відразу укладемо мир, але мир був би неможливий без прогресу, досягнутого сьогодні
21:36, 06.01.2026
Рада готова бути майданчиком для парламентського виміру мирного процесу - Стефанчук
20:14, 03.01.2026
Після зустрічі начальників генштабів і зустрічі лідерів у Парижі розраховуємо на спільну зустріч із представниками США – Зеленський
19:53, 03.01.2026
ОСТАННЄ
Новим директором з маркетингу "МакДональдз" в Україні, Чехії та Словаччині призначено Яна Дігела
12:23, 13.01.2026
Україна на позачерговому засіданні Ради Україна-НАТО закликала до посилення ППО країни
12:20, 13.01.2026
ФАО та Норвегія виділяють $4 млн для підтримки 6 тис. сільських домогосподарств у 3 прифронтових областях
11:53, 13.01.2026
Сирський обговорив із командувачем Сухопутного командування ОЗС НАТО потреби для зміцнення ППО
11:45, 13.01.2026
Україна очікує від країн ЄС і НАТО дієвої реакції на застосування "Орєшніка" - Кондратюк