Держава Антигуа і Барбуда приєдналася до комюніке Глобального саміту миру - Зеленський
Держава Антигуа і Барбуда, представники якої не брали участі у Глобальному саміті миру, приєдналася до підсумкового комюніке саміту, повідомив президент України Володимир Зеленський.
"Я вдячний Антигуа і Барбуді за приєднання до комюніке Глобального саміту миру. Це перша країна, яка не була представлена на саміті, але згодом приєдналася до підсумкового документа", - написав Зеленський у соціальній мережі Х у середу.
За його оцінкою, це "свідчить про те, що нашу Формулу миру та наше бачення справедливого й тривалого миру поділяють усі континенти та регіони світу – від Європи до Карибського басейну. І ця коаліція лише зростатиме".
Зеленський переконаний, що "дійсно стабільний світ – це світ справжньої рівності, де всі нації мають право голосу та можуть продемонструвати своє лідерство. Саме тому ми створили формат Саміту миру, який продовжимо розвивати, залучаючи нових учасників і ретельно працюючи над наближенням миру".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців
18:52, 16.01.2026
Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні
18:20, 16.01.2026
Зеленський і президент Чехії обговорили ситуацію на фронті, чеську артилерійну ініціативу
14:57, 16.01.2026
Зеленський доручив МВС розширити інформування через лінію 112
21:00, 15.01.2026
Ми розраховуємо на нову програму – президент України главі МВФ на зустрічі у Києві
20:29, 15.01.2026
ОСТАННЄ
Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів
11:45, 17.01.2026
Буданов, Умєров і Арахамія уже в США
11:39, 17.01.2026
Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині
11:31, 17.01.2026
7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки
11:27, 17.01.2026
Держприкордонслужба викрила спробу контрабанди техніки Apple на 35 млн грн