Рятувальники продовжують ліквідацію пожежі на промисловому об'єкті в Київській області, атакованому РФ, - ОВА
У Київській області рятувальники продовжують ліквідовувати пожежу на одному з промислових об'єктів, яка виникла внаслідок ворожої повітряної атаки, повідомляє обласна військова адміністрація.
"Станом на 15:30 на місці події працюють пожежно-рятувальні підрозділи Київської області, міста Києва, "Укрзалізниці" та державного підприємства "Бориспіль". До ліквідації наслідків залучені 202 фахівці, а також 67 одиниць техніки, зокрема пожежно-насосні станції, автомобілі повітряно-пінного гасіння, мотопомпи, пожежні поїзди тощо", - йдеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі.
Також зросла кількість приватних будинків, пошкоджених унаслідок падіння уламків збитих ворожих цілей.
"Уже відомо про три будинки, один із яких згорів вщент. Крім того, пошкоджено господарські приміщення, гаражі, склади одного з підприємств, АЗС", - повідомляють в ОВА.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Рятувальники гасять пожежу на території поштового терміналу у передмісті Харкова, що спалахнула внаслідок масованої нічної атаки
08:09, 13.01.2026
В Одесі внаслідок обстрілу постраждали п'ятеро людей та виникли пожежі - ДСНС
08:08, 13.01.2026
У Києві та Київській області запроваджені екстрені відключення електроенергії
08:07, 13.01.2026
Ворог вдарив по передмістю Харкова, виникла пожежа
00:28, 13.01.2026
У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС
18:26, 11.01.2026
ОСТАННЄ
Бенефіціарами протиріч між союзниками є Китай і Росія – Каллас про митні погрози Трампа
02:52, 18.01.2026
Між союзниками проблеми найкраще вирішувати шляхом обговорення, а не тиску – Стубб про митні погрози Трампа
01:54, 18.01.2026
Застосування тарифів до союзників за забезпечення колективної безпеки є абсолютно неправильним – Стармер
01:31, 18.01.2026
Одна людина загинула внаслідок ворожого удару по Харкову - мер
01:22, 18.01.2026
Ворожа атака на Вільнянськ призвела до знеструмлення міста - ОВА